حفظ مجازی قرآن کریم در کنار العادیات

ویژه خواهران

  • طی تفاهم نامه همکاری با مؤسسه قرآنی بینات، طرح حفظ تلفنی ویژه کاربران العادیات راه‌اندازی شد.
  • در این طرح استاد حفظ هفته ای یکبار با قرآن آموز تماس تلفنی برقرار نموده و علاوه بر پرسش از محفوظات، به سؤالات وی پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌نماید.
  • در ضمن استاد در طول هفته هم بر عملکرد جعبه لایتنر العادیات قرآن آموز نظارت نموده و در صورت لزوم با وی تماس می‌گیرد؛ که مزیت مهم این طرح نسبت به طرحهای مشابه می‌باشد.
  • هزینه این طرح برای هر قرآن آموز در هر جلسه 4000 تومان می‌باشد.

اگر علاقمند به حفظ هستید ولی فرصت کافی برای شرکت در کلاس های حفظ قرآن ندارید، کلاس های حفظ مجازی گزینه مناسبی برای شما هستند تا با حذف تردد و رفت و آمد، مقداری از اتلاف وقت شما جلوگیری شود.

اگر دوست دارید میزان برنامه حفظ خود را خودتون با توجه به استعداد و برنامه زندگی تون تنظیم کنید العادیات گزینه مناسبی هست تا طبق زمانی که می توانید برای حفظ در نظر بگیرید برای شما برنامه ریزی کند. برای این نرم افزار نیمه هوشمند مهم نیست آیا شما روزی 10 دقیقه زمان برای حفظ دارید یا 5 ساعت. در هر دو مورد مقدمتان را گرامی می دارد و به شرط استفاده صحیح حفظ قرآن را به شما مژده می دهد چرا که رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.

اگر می خواهید مربی حفظ مجازی تان همگام با شما بر عملکرد شما در العادیات نظارت داشته باشد، روزانه ناظر بر میزان مرور شما باشد و بیش از حد توان شما از شما انتظار نداشته باشد، طرح حفظ مجازی قرآن کریم همراه با العادیات گزینه مناسب تری نسبت به طرح های مشابه می باشد.

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی العادیات تماس بگیرید.